Polly po-cket

Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://www.liveinternet.ru/users/gonzalez_coleman/post488051358
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://postheaven.net/prawnicy113/kancelaria-upadlosc-konsumencka
http://rossen75wyatt.unblog.fr/2021/11/08/kancelaria-upadlosc-konsumencka/
https://rzeszowadwokat039.wordpress.com/2021/11/08/kancelaria-upadlosc-konsumencka-2/

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka - zadbaj o rzetelny wniosekŚledząc fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz nagminniej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym treściwym artykule chcę rzucić ociupinę światła na powyższe zagadnienie. W nieskomplikowanych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w naszym systemie prawnym, jednakże do tej chwili mogły z niej korzystać jedynie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). Aktualnie (a dokładniej z końcem grudnia 2009 r.) o ogłoszenie upadłości mogą się starać także osoby indywidualne - konsumenci.

Niemniej jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi wykonać szereg przesłanek. W pierwszej kolejności pozostaje wykazać, iż jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, iż ze swoich zarobków nie jesteśmy w stanie opłacać naszych comiesięcznych zobowiązań - klasyczny przykład osób, które wzięły pełno zobowiązań i sumy rat przewyższają uzyskiwane zarobki). W następnej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie musimy wskazać, że zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego lub pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to problem rzeka i przy składaniu odpowiedniego wniosku jest konieczna fachowa wiedza. Wobec tego właściwym wyjściem jest skorzystanie ze wsparcia doświadczonego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE